قیمت سکه امروز

قیمت سکه امروز در سایت نیم سکه به صورت لحظه ای تغییر و به کاربران سایت نمایش داده میشود جهت دیدن قیمت سکه امروز از منوی سایت گزینه قیمت را انتخاب کنید. برای آگاهی از قیمت سکه امروز نیاز به مراجعه به چند سایت نیست. سایت نیم سکه تلاش دارد تا در اطلاع رسانی قیمت ها به بهترین نحو ممکن اقدام نماید.

قیمت سکه امروز تغییر چندانی نداشت و با توجه به شرایط...

قیمت سکه امروز در سایت نیم سکه به صورت لحظه ای تغییر و به کاربران سایت نمایش داده میشود جهت دیدن قیمت سکه امروز از منوی سایت گزینه قیمت را انتخاب کنید. برای آگاهی از قیمت سکه امروز نیاز به مراجعه به چند سایت نیست. سایت نیم سکه تلاش دارد تا در اطلاع رسانی قیمت ها به بهترین نحو ممکن اقدام نماید.

قیمت سکه امروز تغییر چندانی نداشت و با توجه به شرایط بازار وضعیت عرضه و تقاضا نیز مناسب بود.

قیمت سکه امروز

قیمت سکه امروز تغییر چندانی نداشت و با توجه به شرایط بازار وضعیت مناسبی را برای خریداران و فروشندگان مهیا میکند.

قیمت سکه امروز تغییر چندانی نداشت

قیمت سکه امروز با توجه به قیمت دلار آزاد و همچنین قیمت اونس جهانی طلا تغییر میکند. چنانچه این دو مورد تغییر نداشته باشد تنها موارد داخلی بروی قیمت سکه امروز تاثیر خواهند داشت مانند عرضه و تقاضای مردم در بازار

قیمت سکه امروز به صورت لحظه ای

در بازار امروز سکه و طلا قیمت سکه امروز با رشد و کاهش خاصی موجه نبود

قیمت سکه امروز با توجه به نواسان قیمت ارز

یکی از مواردی که قیمت سکه امروز را تغییر داد نواسانت قیمت دلار در بازار بود که با هر لحظه تغییر دلار قیمت سکه نیز تغییر پیدا میکند

قیمت سکه امروز با توجه به تغییرات قیمت اونس جهانی طلا

اونس جهانی طلا تاثیر مستقیمی در تعیین قیمت سکه امروز دارد این بازار در روزهای شنبه و یک شنبه به علت تعطیلات کشورهای خارجی تعطیل میباشد.

بیشتر

قیمت سکه امروز 25 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • قیمت سکه امامی

  قیمت سکه امامی و نرخ دقیق سکه های امامی طرح جدید و طرح قدیم بانکی و غیر بانکی. قیمت سکه امامی

 • قیمت سکه بهار آزادی

  قیمت سکه بهار آزادی امروز که یکی از مسکوکات طلا در کشور ایران است به نرخ روز تعیین میشود.نرخ قیمت سکه بهار آزادی امروز را از فهرست قیمت نگاه کنید.انواع سکه‌ بهار آزادی در دو طرح متفاوت و در قطع‌های مختلف ضرب شده‌است. عیار طلای این سکه‌ها -اعم از طرح قدیم و جدید ۹۰۰ در ۱۰۰۰ است.

  قیمت سکه بهار آزادی

  قیمت سکه بهار آزادی امروز با توجه به نوسان قیمت دلار در بازار و همچنین نوسان قیمت اونس جهانی طلا تغییر و به صورت لحظه ای اعلام میشود.

  قیمت سکه بهار آزادی امروز در ذیل صفحه اعلام شده است.چنانچه نسبت به دریافت قیمت سکه بهار آزادی امروز مشکلی داشتید یکبار دیگر صفحه را بارگذاری نمایید تا قیمت سکه بهار آزادی امروز برای شما نمایش داده شود.

  قیمت سکه بهار آزادی و انواع سکه ها

  از نظر شکل: سکه‌ها در دو نوع «طرح قدیم» (۱۳۵۸ تا ۱۳۷۰) و «طرح جدید (امامی)» (۱۳۷۰ تاکنون) هستند.
  از نظر قطع: سکه‌ها در انواع «ربع»، «نیم»، «یک» یا «تمام»، «دو و نیم»، و «پنچ» بهار آزادی موجود هستند.

  سکه بهار آزادی از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۷۰ (طرح قدیم)

  یک روی این سکه بنام علی بن ابیطالب بود شش بار تکرار «علی» به خط معقلی تزیینی در داخل یک شش ضلعی، و قید عبارت «بانک ملی ایران» در زیر آن) و بر روی دیگر آن تصویر بارگاه امام رضا به همراه عبارت «نخستین بهار آزادی» و تاریخ ۱۳۵۸ منقوش بود. از آن پس تا سال ۱۳۷۰، انواع سکه‌ های بهار آزادی با همین طرح تولید می‌شد.

  سکه بهار آزادی از سال ۱۳۷۰ تاکنون (طرح جدید)

  ضرب و توزیع سکه بهار آزادی با طرح جدید، معروف به امامی، از سال ۱۳۷۰ آغاز شده و تا به امروز نیز ادامه دارد. با توجه به ماده ۵ قانون نحوه حفظ آثار و یاد روح‌الله خمینی بانک مرکزی ایران موظف شد که تصویر پایه گذار نظام جمهوری اسلامی ایران را بر یک طرف سکه‌ بهار آزادی به گونه‌ای مناسب نقش کند. از اینرو، در دومین سال مرگ روح‌الله خمینی، طرح سکه تمام بهار آزادی تغییر کرد و از آن پس (سال ۱۳۷۰ به بعد) سکه‌ها بر اساس آن مصوبه ضرب می‌شوند. 

  قیمت سکه بهار آزادی امروز در بالای صفحه درج گردیده است.چنانچه نسبت به بروزرسانی قیمت سکه بهار آزادی امروز مشکلی داشتید یکبار دیگر صفحه را بارگذاری نمایید تا قیمت سکه بهار آزادی برای شما نمایش داده شود.

 • قیمت نیم سکه بهار آزادی

  قیمت نیم سکه امروز بانکی و قیمت نیم سکه امروز غیر بانکی، نیم سکه بهار آزادی طرح جدید-قیمت نیم سکه بهار آزادی طرح قدیم

 • قیمت ربع سکه بهار آزادی

  قیمت ربع سکه امروز بهار آزادی قیمت ربع سکه امروز طرح جدید و طرح قدیم قیمت ربع سکه امروز بانکی و قیمت ربع سکه امروز غیر بانکی 

 • قیمت سکه یک گرمی

  قیمت سکه يك گرمی و قیمت سکه 1 گرمی بانکی چقدر است قیمت سکه يك گرمی و وزن سکه گرمی

 • قیمت سکه پارسیان

  سکه پارسیان در اصل سکه نیست و نوعی پلاک طلا که سکه های پارسیان با عیار 750 و به قیمت روز و با طرح مشاهیر ایران میباشد.این نوع طلا که به دلیل شباهتی که با سکه دارد به عنوان سکه پارسیان شناخته میشود که همانند سکه بهار آزادی دارای وزن ثابت نمی باشند و هر کدام از سکه های پارسیان دارای وزنی مجزا میباشد که در صورت پرس بودن بر روی کاغذ آن درج گردیده است مثلا  سکه پارسیان 4۰۰/۰ (چهارصد سوت) یا ۷۵۰/ ۰ (هفتصد و پنجاه سوت) و یا ۱/۱۵۰ (یک گرم و صد و پنجاه سوت) و در قسمتی دیگر عیار آن ثبت شده است که باید ۷۵۰ یا ۱۸ عیار را ثبت کرده باشد.

  وزن سکه پارسیان × قیمت روز هر گرم طلا (با عیار درج شده بروی کاغذ) + اجرت ساخت معمولا 5000 تومان = قیمت روز سکه پارسیان
 • قیمت سکه الیزابت

  لازم به ذکر است سکه های الیزابت حسب دستور بانک مرکزی غیر قانونی است.با اشاره به اینکه سکه های"الیزابت" مروج فرهنگ غرب است بهتر است سکه هایی از مشاهیر فرهنگ خودمان را استفاده کنیم بنابراین لیست محصولات از سکه های چندانسی الیزابت به این نوع سکه ها که در زیر لیست شده اند و مجوز اتحادیه نیز دارند تغییر کرد.این سایت هیچ گونه خرید و فروش سکه با نام سکه گرمی چند اونسی الیزابت انجام نمیدهد.

 • قیمت سکه هخامنشی

  سکه هخامنشی و مشخصات

  سکه هخامنشی در اصل سکه نیست و نوعی پلاک طلا با طرح مشاهیر ایران میباشد.این نوع طلا که به دلیل شباهتی که با سکه دارد به عنوان سکه هخامنشی شناخته میشود که همانند سکه بهار آزادی دارای وزن ثابت نمی باشند و هر کدام از سکه های هخامنشی دارای وزنی مجزا میباشد که در صورت پرس بودن بر روی کاغذ آن درج گردیده است مثلا  سکه هخامنشی 4۰۰/۰ (چهارصد سوت) یا ۷۵۰/ ۰ (هفتصد و پنجاه سوت) و یا ۱/۱۵۰ (یک گرم و صد و پنجاه سوت) و در قسمتی دیگر عیار آن ثبت شده است که باید ۷۵۰ یا ۱۸ عیار را ثبت کرده باشد.

  سکه هخامنشی و روش محاسبه قیمت آن؟

  سکه هخامنشی وزنش × قیمت روز هر گرم طلا (با عیار درج شده بروی کاغذ) + اجرت ساخت معمولا 5000 تومان = قیمت روز سکه هخامنشی
 • قیمت سکه ایرانیان

  سکه ایرانیان در اصل سکه نیست و نوعی پلاک طلا با طرح مشاهیر ایران میباشد.این نوع طلا که به دلیل شباهتی که با سکه دارد به عنوان سکه ایرانیان شناخته میشود که همانند سکه بهار آزادی دارای وزن ثابت نمی باشند و هر کدام از سکه های ایرانیان دارای وزنی مجزا میباشد که در صورت پرس بودن بر روی کاغذ آن درج گردیده است مثلا  سکه ایرانیان  4۰۰/۰ (چهارصد سوت) یا ۷۵۰/ ۰ (هفتصد و پنجاه سوت) و یا ۱/۱۵۰ (یک گرم و صد و پنجاه سوت) و در قسمتی دیگر عیار آن ثبت شده است که باید ۷۵۰ یا ۱۸ عیار را ثبت کرده باشد.

  وزن سکه ایرانیان × قیمت روز هر گرم طلا (با عیار درج شده بروی کاغذ) + اجرت ساخت معمولا 5000 تومان = قیمت روز سکه ایرانیان 
 • قیمت سکه پاسارگاد

  سکه پاسارگاددر اصل سکه نیست و نوعی پلاک طلا با طرح مشاهیر ایران میباشد.این نوع طلا که به دلیل شباهتی که با سکه دارد به عنوان سکه پاسارگادشناخته میشود که همانند سکه بهار آزادی دارای وزن ثابت نمی باشند و هر کدام از سکه های پاسارگاد دارای وزنی مجزا میباشد که در صورت پرس بودن بر روی کاغذ آن درج گردیده است مثلا  سکه پاسارگاد4۰۰/۰ (چهارصد سوت) یا ۷۵۰/ ۰ (هفتصد و پنجاه سوت) و یا ۱/۱۵۰ (یک گرم و صد و پنجاه سوت) و در قسمتی دیگر عیار آن ثبت شده است که باید ۷۵۰ یا ۱۸ عیار را ثبت کرده باشد.

  وزن سکه پاسارگاد× قیمت روز هر گرم طلا (با عیار درج شده بروی کاغذ) + اجرت ساخت معمولا 5000 تومان = قیمت روز سکه پاسارگاد
در صفحه
نمایش 25 - 25 از 25 آیتم
نمایش 25 - 25 از 25 آیتم