درباره ما

ما باور داریم

همه‌ی ما یک خصوصیت مشترک داریم و آن هم علاقه شدید به بهترین بودن و بروز بودن . تیم ما متشکل از افرادی است با تخصص های گوناگون. ما اعتقاد داریم که کار گروهی را به خوبی میشناسیم و همواره تلاش می کنیم بهترین تیم، متشکل از بهترین افراد را در کنار خود داشته باشیم. بهترین لحظه های زندگی کاری ما زمانی است که صدای مشتریان را می شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • احترام به حقوق مشتری

تیم ما

cms-img

منشور اخلاقی

در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و جهت هدفمند نمودن فعالیتهای ارتباطی سایت با مشتریان اقدام به تعریف منشور اخلاقی برای پرسنل خود نمودیم. ما براین باوریم که همیشه و همه حال خداوند حاضر و ناظر براعمال ما میباشد و مراجعین به خود را نعمتی بزرگ می دانیم و پذیرای ایشان هستیم تا با خدمت به آنان، به فریضه انسانی و الهی خود عمل کرده باشیم *همواره خود را درجایگاه مراجعه کنندگان قرار می دهیم و سعی خواهیم نمود تا با تلاش و کوشش، توجه به قوانین و مقررات ، بهبود مستمر، طراحی فرآیندهای جدید و آموزش پرسنل متعهد، رضایت مشتریان خود را تامین و فراتر از انتظارات ایشان عمل نماییم.

اطلاعات

می‌گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامن آسمان زندگی بدرخشد. حکایت «وبگاه نیم سکه» نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “سایت نیم سکه” در برابر شما باشد؛ دروازه‌ای برای اطلاع رسانی ، تحلیل بازار، تولید و فروش صنعتی چند هزار ساله صنعت طلا و جواهر در ایران با روایتی خواندنی‌تر،‌خوشایند‌تر و البته متفاوت‌. این سایت که در ابتدای سال 2015 میلادی تولد خود را جشن می‌گیرد حاصل گرد‌ هم آمدن جمعی از متخصصان صنعت طلا و جواهر و دانشجویان باسابقه از جنس فناوری است که اکنون زندگی دیجیتالی خود را در فضای “ابری نیم سکه” پی می‌گیرند و از همین رو نه تنها دغدغه کیفیت و روزآمدی محصولات خود را دارند، بلکه نگاه همه‌جانبه به اطلاع‌رسانی در زمینه این صنعت را نیز در مرکز بینش خود نشانده‌اند و تجربه‌های چندین ساله، اطلاعات کاربردی و فروشگاه بر خط، فقط بخشی از همین خط مشی متمایز و عملگرایانه‌شان نسبت به تولید محتوا در فضای آنلاین است. به دور از شعار، “سایت نیم سکه” در پی خبررسانی حرفه‌ای، امانت‌دارانه و مبری از تجاری ‌‌سازی است. چنین خواسته متمایزی بی‌تردید بدون همراهی بازیگران اصلی بازار طلای ایران امکان‌پذیر نخواهد بود. رسانه‌های هر بازار، چه جوان و جویای نام باشند چه موفق و مانا، برای تحقق آنچه بر دوش آنها است نیازمند همراهی، درک، و رسانه‌پذیری پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند. آینده غیرقابل پیش‌بینی است ولی برای ما “سفر خودِ پاداش است” و امید داریم با همراهی شما، از خود کهکشانی خواندنی بر جا بگذاریم، زایشگر ستاره‌های درخشان آینده. نیم سکه نبض دیجیتالی ماست در رگ کنجکاوی شما.

پاسداری از زبان فارسی

صیانت از خط و زبان برای حفظ هویت فرهنگی آنچنان اهمیت دارد که بسیاری از کشورها قوانین و مقررات بسیاری را برای الزام زبان ملی و طرد جایگزینی و استحاله زبان و خط شان را وضع کرده‌اند. در همین راستا ما نیز به عنوان اولین سایت تجاری نام دامنه سایت را به صورت فارسی برگزیدیم.